Преживеа пекол после породувањето, Наташа објави видео кое ќе ве стопи

0
809

Пејачката Наташа Беквалац, која пред два ипол месеци ја претепа сопругот Лука Лазукиќ во семејниот дом на Дедиње, по првиот наастап во еден белградски клуб, пејачката се врати во Ченеј, каде ужива со своите ќерки Хана и Катја.

Таа на социјалните мрежи објави снимка од ќерката Катја, така што ја бакнува по целото тело, додека таа гласно се смее.

„Ме искуба!“ – може да се слушне како низ насмевка зборува новосадската пејачка.

Коментирај