Повеќе не изгледа вака: Преслава од „Преспав“ ја смени бојата на коса, новиот изглед ќе ви го помати умот (ФОТО)

0
347

Бугарската актерката Јана Маринова, сите ја паметат како сексапилната газдарица Преслава на пансионот „Преспав“ од последната сезона на истоимената хумористична серија.

Откако македонската јавност добро ја запамети актерката таа често споделува фотографии на својот Инстаграм профил каде ја следат многумина следбеници.

Овој пат актерката сподели фотографија на која ги изненади фановите променувајќи ја својата боја на коса.

Таа стана русокоса, па по нејзините реакции најверојатно многу повеќе и се допаѓа оваа боја на коса, погледнете.

Screenshot_20190817-191321_Instagram

Коментирај