Потење со Шерцингер: Никол прави фини вежби во теретана (ВИДЕО)

0
247

Редовните тренинзи во теретана се еден од бескомпромисните услови на Никол Шерцингер за одржување на нејзината витка линија и топ физичка форма. А таа знае да ги почести нејзините Инстаграм следбеници со фотки и снимки од нејзините фитнес сеанси.

Во едно од последните видеа кое го сподели на споменатата социјална мрежа, Шерцингер покажа како изгледа дел од еден нејзин тренинг во теретана.

Стегната во тигрести хеланки, сексапилната Никол тренингот го одработи со доза на забава. За време на напорните вежби во еден момент Никол се опуша и почнува да „тверка“ на музиката која оди во позадина.


View this post on Instagram

This pussycat doll is in her element. Get up and get after it! 🐆 @paolomascitti 🖤 @mileycyrus

A post shared by Nicole Scherzinger (@nicolescherzinger) on

Коментирај