Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ во врска со пејач (ФОТО)

0
928

Саша Ковачевиќ е заљубен и во среќна врска со Зорана Тасовец, а очигледно својата среќа повторно со пејач ја пронашла и неговата поранешна девојка.

Ковачевиќ беше во 4 годишна врска со Јована Јоциќ, која, судејќи по фотографиите објавени на социјалните мрежи, пронашла нова љубов.

Станува збор за пејачот од групата „Магла бенд“, Владан Савиќ со која Јована е во емотивна врска. Таа објави фотографија од нив двајца од летувањето на Малдивите.

 

Коментирај