Помеѓу Ким и Биојнсе од една и Карлеуша од друга страна – Кинезите ја бираат вторава

0
471

Откако Душко Тошиќ, сопругот на Јелена Карлеуша, со трансферот во кинескиот фудбалски клуб Гуангџоу R&F стана најплатениот српски дефанзивен фудбалер, кинеските медиуми ги заскокотка неговата сопруга за која се заинтересираа и почнаа да ја ставаат на своите страници.14.6.kim-jelena-beyonce1

Јелена посебно внимание посветувала на својата облека, по која е надалеку прочуена, велат кинеските медиуми. Благодарение на добрата имагинација и смислата за мода, им стана инспирација на многу попознати личности, како Ким КардашијанБијонсе и други. Сметаме дека ова е можност за Јелена, преку својот сопруг Душко, да дојде во Кина и да направи голем бум, каков што постигна во Турција“, порачуваат Кинезите.

Извор: taratur.mk

Коментирај