Полуфиналето го вети по гаќички, финалето без- хрватската пејачка се соблече, а фудбалерите паднаа во транс (ФОТО)

0
1050

Screenshot_9

Хрватската пејачка Жанамари Перчиќ на фудбалската репрезентација на Хрватска и вети дека доколку ти се пласираат во финалето на СП ќе ги соблече гаќичките.

По тој повод Хрватска, регионот, но и светската јавност сега со нетрпение очекува атрактивната пејачка да го исполни ветувањето.

Коментирај