Полските навувачи ја загреваат атмосферата на Арената „Тодор Проески“

0
258

Атмосферата на фудбалскиот натпревар Македонија – Полска се загрева, полските навивачи најгласни. Во прво полувреме нашата репрезенатција не прими гол, останува да се чека крајот на натпреварот.


Извор:Република

Коментирај