Полн Погодок- натпреварите од Првата и Втората македонска фудбалска лига

0
541

Во оваа епизода на спортската емисија „Полн Погодок“ можете да ги проследите прегледите на натпреварите од Првата и Втората македонска фудбалска лига. Покрај тоа, посебен акцен ставивме и на дербито од шпанската Ла Лига кое се игра овој викенд, познатото Ел Класико помеѓу Реал Мадрид и Барселона, со целосна статистика за него, детална анализа, формациска поставеност и слично. Тука е и рубриката која привлекува најголемо внимание „Типуваме погодуваме“, како и рубриката „Флеш вести“. Не пропуштајте !!!

Коментирај