Појадокот со кој Кардашијан ослабе, но ги задржа облините на себе

0
1811

Клое Кардашијан успеа да ја доведе линијата до совршенство и да ослабе со појадок кој го прави во својот дом, а е вкусен и многу лесен за подготовка.

Сестрата на Ким кардашијан прави омлет со спанаќ и пиперки.

Се пропржуваат спанаќот и пиперките на малку масло,кои треба да се убаво исечени, потоа се додаваат јајцата или само белките по избор.

Секако, таа признава и дека многу вежба и се грижи да внесува многу овошје и зеленчук.

Коментирај