По оваа фотографија ќе се разочара пејачот: Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ позираше со трудничкото стомаче (ФОТО)

0
697

Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ, Јована Јоциќ неколку години беше во врска со пејачот, па многу и помислија дека пејачот ќе се ожени со неа, но на крајот парот раскина во 2017 година.

И додека Саша среќата ја пронајде покрај поранешниот мис Војводина, Зорана Тасовац, Јована започна романса со пејачот од „Магла бенд“ Владимир Савиќ.

Нивната врска добро напредна откако таа остана бремена и сега чека дете од пејачот.

Доказ дека нивната љубов цвета се фотографиите, а особено последната на која радосната идна мајка позира со трудничкото стомаче, погледнете.

Screenshot_17

Screenshot_18

Коментирај