Пејачката си игра со оган- Ријана среде базен му се закануваше и викаше на саудискиот милијардер (ФОТО)

0
471

Славната пејачка Ријана се почесто е во центарот на вниманието поради својот љубовен живот.

Светските медиуми со брзина на светлината минатиот месец ја пренесоа веста дека пејачката ја прекинала врската со саудискиот милијардер Хасан Џамилом.

Но парот повторно е виден заедно во Мексико, но овој пат наместо љубовна романса тие имале жестока караница.

Додека Ријана со рацете цело време покажувала накај милијардерот, тој седејќи оддалечено од неа се обидел да се оправда.

Коментирај