Пејачката Росана го покажа своето внуче- преслаткиот Ноа-Фото

0
879

Фолк-пејачката Росана Сариќ-Тодоровска на својот Фејсбук објави слика од внукот Ноа облечен како Дедо Мраз.

Ноах има пет месеци и е син на ќерката на Росана, Ивана и на нејзиниот сопруг, Англичанецот Џејмс.

Фолк-пејачката често објавува слики од внукот, но сега првпат сподели слика на која се гледа неговиот лик.

Коментирај