Откако Врањеш ја објави гола, а таа неговиот полов орган: Карлеуша побара помош од Александар Вучиќ „Запрете го ова лудило“ (ФОТО)

0
3699

Српската пејачка Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш овие неколку денови се вистинска топ тема низ целиот регион, па и пошироко.

По секс скандалот со голите фотографии кој ги објавија двајцата меѓусебно, пејачката веќе не можеше да издржи, па за крај и се огласи на јавноста и побара помош од нивниот претседател Александар Вучиќ.

-Господине Вучиќ дали може јавно да ве замолам да ми помогнете и да го запрете ова лудило и неправда во медиумите? Ако не поради мене, барем поради моите деца, сопруг, болна мајка… Ве молам. Отиде предалеку, напиша Карлеуша.

Инаку претходно таа објави и загрижувачка порака која емотивно ги „раскрши“ фановите.

-Сега да докажувам дека пораките кои се објавени не се мој, дека интимните делови од телото не се мој…дека жената на фотографијата на стомакот нема три царски реза и бемка како јас…нема поента. Медиумите заработија тираж, решија да ме убијат…да го убијат моето семејство. Нека гледа Србија! Немоќна сум. Крај.

Коментирај