Откако маж влезе во вилата на Цеца и извикуваше дека е нејзин сопруг се огласи ќерката на пејачка- од овие зборови ќе полазат морници

0
279

Големата музичка ѕвезда Цеца Ражнатовиќ доживеа вистинска непријатност кога манијак влезе во нејзината вила на Кипар и извикуваше пред полицијата дека тој е сопруг на Цеца и да не смее да го уапсат.

По овој немил настан се огласи и ќерката на пејачката која вели дека и двете стравуваат од такви луѓе кои често ги прогонуваат.

ceca-vila-kipar-768x487

-Има многу лудаци, особено ако си изложен во јавност и кога си јавна личност. Има многу луѓе кои се навистина болни и ве опседнуваат вас… ми се случуваше и мене се и сешто, не можам да кажам ситуација, но на социјалните мрежи ми праќаат пораки секојдневно, вели Ражнатовиќ

Таа додава дека иако нема конкретна ситуација како со нејзината мајка во нивната вила на Кипар, на неа секојдневно и праќаат пораки кои се понекогаш и застрашувачки да ги открие во јавноста, сепак вели дека и на обичните девојки им се случува истото кои не се познати.

Извор:курир.мк

Коментирај