Отечена сум од плачење, не прашувајте ме што се случува

0
376

Наташа Беквалац ја одложи премиерата на спотот за песната „Dođi mami“, па наместо енес, публиката ќе има можност спотот да го види утре на Јутјуб каналот на пејачката. Иако не открива која е вистинската причина, таа навести дека е отечена од плачење, а ако се има предвид дека утрово на Курир.рс осамна вест за неа и нејзиниот поранешен сопруг Лука Лазукиќ, кој ја претепа веднаш по породувањето, не е тешко да се претпостави.


View this post on Instagram

A post shared by Nataša Bekvalac (@bekvalceva) on

Значи, се што можеше да тргне наопаку освен концертот, фала Богу, тргна уште од синоќа… Што ли е, дали повторно ме мава ретрограден Меркур, не сум паметна… Затоа, вака отечена од плачење од грди вести и болни наслови ќе се појавам на промоцијата на спотот во трговскиот ентар БИГ во мојот Нови Сад во 12 часот пред седмата сила и пред своите фанови… А спотот ќе го пуштиме утре премиерно на мојот официјален Јутјуб канал. Не прашувајте ме зошто ни што се случува, веројатно е така кога ќ тргне наопаку. Да сме живи и здрави, ве сакам, напиша Наташа на Инстаграм.

Извор:република.мк

Коментирај