„Оставете ја било која работа на момент“, од оваа поза ќе паднете во транс- Хрватската пејачка го покажа цврстиот задник во танга (ФОТО)

0
531

Хрватската пејачка, актерка и манекенка Нивес Целзиус со години важи за една од најсексапилните јавни личности во регионот.

Нејзиниот Инстаграм секојдневно е за плакнење очи на илјадници мажи кои едвај чекаат нова брутална објава од неа.

Screenshot_20

Овој пат таа сподели фотографија истакнувајќи го цврстиот задник во танга.

Screenshot_21

Илјадниците коментари се нижеа од минута на минута, но еден од нив порачува и да оставиме се што работиме на неколку секунди за да уживаме во погледот, уживајте.

Screenshot_22

Коментирај