Ормарот на Мараја Кери (ВИДЕО)

0
458

Мараја Кери е една од најпознатите пејачки во светот која веќе 30 години е на музичката сцена. Таа, како и повеќето жени, сака шопинг. Единствената разлика е во тоа што има милиони на својата банкарска сметка. И ако се прашувате што прави со нејзините пари, ќе знаете кога ќе ја видите нејзината гардероба 🙂 .

Коментирај