Ограбено казино во Скопје

0
466

На 02.12.2019 во 02.26 часот во СВР Скопје било пријавено дека во казино на ул.„Ѓорче Петров“ во Скопје едно лице од вработените одзело пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коментирај