Очите ќе ви испаднат: Милица Тодоровиќ топлес во базен, а од овој детаљ што не го цензурираше Инстаграм нема да останете рамнодушни (ФОТО)

0
1670

Познатата пејачка Милица Тодоровиќ од секогаш го привлекувала медиумското внимание ширум целиот Балкан, па така и овој пат таа се најде во центарот на вниманието.

Имено пејачката паузата помеѓу многуте настапи ова лето ја користи да се одмори и разлади колку што е можно повеќе.

Па така овој пат краткото време за одмор го искористи квалитетно уживајќи топлес во базен, додека дел од градите ги покри со смајли за да не биде ценцузирана од социјалната мрежа Инстаграм, погледнете.

Коментирај