Очекувам оставка од Богоевски и прес на Бошњаковски, како што е ред!

0
475

Очекувам оставка од Павле Богоевки и прес-конференција на Миле Бошњаковски, како што е ред, нели!, пишува на Фејсбук актерот Драган Спасов Дац по разговорите на пратеникот Богоевски кои беа објавени на социјалните мрежи.

Извор:Република

Коментирај