Новогодишна магија: Како е украсен домот на Јелена Карлеуша

0
1348

Пејачката Јелена Карлеуша не штедеше пари и време да го украси својот дом за новогодишните празници. Таа изнакупи разни украси и светилки, а тука е и новогодишната елка.Во празничната магија ќе уживаат Јелена со ќерките, а се очекува од Кина да допатува сопругот Душко.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Извор: република.мк

Коментирај