НОВ СПОТ НА ДНК: Сексапилната Вероника без гаќи ги растресе Панчо и Андреј (ВИДЕО)

0
2087

ДНК го објави најновото видео за „Ѕвер“ од последниот албум „Уште еден ден“. Во спотот покрај Панчо и Андреј се појавува и моделот Вероника Ивановска, која со својот изглед ќе ве остави без зборови…

Покрај Вероника, во видеото танцуваат и членовите на групата „Beatrix Crew“ и битбоксерот Буцо.

Спотот се снимаше пред неколку недели, а режисерската палка овој пат му припадна на долгогодишниот соработник на ДНК, Владимир Митревски – Ѓуле.

Погледнете и уживајте:

Коментирај