НОВ СКАНДАЛ: Фотографија од голиот Бил Клинтон со љубовница ги запали социјалните мрежи

0
531

Секс аферите за Бил Клинтон не се ништо ново. Неговата афера со Моника Левински, стажантка во Белата куќа во 1995 година одекна како бомба во светските медиуми.

Иста е ситуацијата и сега откако на социјалната мрежа Твитер се појави фотографија на која тој е сосема гол, додека една згодна русокоса го масира.

Откако фотографијата се појави на социјалните мрежи, почнаа и гласините дека станува за монтажа.

Дали станува збор за фотомонтажа или не оценете сами.

klinton

Коментирај