Ники Минаж и Карди Би се степаа на модната недела во Њујорк (Видео)

0
401

Новиот скандал кој го предизвикаа Ники Минаж и Карди Би (кои не се трпат меѓу себе) на Неделата на модата во Њујорк ги запрепасти присутните на настанот.

Двете се степаа на пред многубројни сведоци кои ја снимиле тепачката, а очевидците тврдат дека Карди била таа која прва агресивно ја нападнала Ники.

Набрзо дошло обезбедувањето кое едвај успеало да ги раздели, а Карди била видена како фрла чевел кон Минаж.

На крај Карди ја напуштила забавата со искинат фустан, боса и со џумка на главата.

Извор: taratur.mk

Коментирај