Неодамна отвори Инстаграм, а веќе руши рекорди: Џенифер Анистон ги полуде обожавателите (ФОТО)

0
203

Актерката Џенифер Анистон неодамна отвори свој профил на друштвената мрежа Инстаграм. За нејзината популарност на Инстаграм говори фактот дека за помалку од еден ден, таа собра 4 милиони лајкови.

Таа објави фотографија на која и се гледа грбот, облечена во елегантен фустан.

Screenshot_17

Коментирај