Немојте да плукате по сопругот- Сека полуди и ги блокираше фановите на Инстаграм, а потоа и им се закани јавно поради овој детаљ (ФОТО)

0
443

Пејачката Сека Алексиќ често споделува фотографии на која е со својот сопруг, Вељко, а често нејзините следбеници на социјалните мрежи го коментираат и неговиот изглед.

Но, овој пат коментирањето на нејзините фанови не и се допаднало на пејачката, по што морала да преземе мерки.

-Мојата поддршка, моето се! П.С сите овие што пишуваат дека мојот сопруг треба да се избричи и шиша, покрај блокирањето кое го добија, мислам дека сјајно решение е да не ме следите и пред да напишете за некого како изгледа „одлетајте“ до најблиското огледало и погледнете се! Се ќе ви стане јасно, напиша Сека покрај видеото кое го постави на својот Инстаграм профил.

„Исти Исус страшен е“, „како мајмун“, „Исти Мерлин“, „На што личи овој човек, како мечка, изгледа ужасно“, „Катастрофа“, се само дел од коментарите, погледнете.

https://www.instagram.com/p/Bs1FXg3hnhc/

Коментирај