„Недостасуваш“: Погледнете го спотот за новата песна на Владо Јаневски (ВИДЕО)

0
289

Владо Јаневски го објави спотот за својот нов сингл „Недостасуваш“. Во оваа балада покрај Владо виртуелно се појавува и една прекрасна русокоса девојка на која и вели дека „најчесто му недостасува“.

Погледнете го спотот од оваа балада:

Коментирај