Наполни 9 месеци: Пријовиќ објави фотографија од синот и ги разнежи сите

0
4907

Александра Пријовиќ пред 9 месеци стана мајка и на свет го донесе синот Александар. Тој веќе наполни 9 месеци, со што пејачката се пофали на Инстаграм.

На фотографијата Александар лежи, а на ноџињата има чорапи со новогодишни мотиви.

prijov-768x1308

Извор: република.мк

Коментирај