Наместо на суд, во Гранд: Јелена избегна две судења, а потоа излезе на бина и го покажа задникот (ФОТО)

0
371

Српската пејачка Јелена Карлеуша вчера избегна две судења, со Цеца Ражнатовиќ и Огњен Врањеш, но затоа се појави на снимањето на ѕвездите на Гранд во краток тигрест фустан и го покажа задникот.

Screenshot_1-3

Околу два часа после рочиштето на кое не се појави, Карлеуша дојде на Грандовото снимање во Кошутњак, се качи на сцена, а додека се вртеше, и се виде и задникот.

Screenshot_2-3

Извор:kurir.mk

Коментирај