Накова со нови гради го најави топлото лето?

0
466

Иако мај до сега наликува на есенски месец, македонската старлета Александра Накова со провокативни фотографии ги загрева своите следбеници на социјалните мрежи и ги потсетува дека доаѓа долго топло лето.

Таа деновиве се релаксирала во еден од домашните спа-центри, а како што забележуваат нејзините следбеници, по се изгледа освен беспрекорната става, гевгеличанката ја красат и нови гради…

Screenshot_10

Коментирај