На уште една „Ѕвезда на Гранд“ порно аферата и ја упропасти кариерата (ФОТО)

0
534

Во пролетта 2007 година, Сања Стојановиќ се појави на музичкиот натпревар “Ѕвездите на Гранд”. Таа многу лесно ја освои публиката, и бргу ја очекуваше одлична музичка кариера, но сè падна во вода кога нејзиното порно видео со поранешното момче протече во јавноста.

Најлошо од се’ беше тоа што токму екс-момчето со кое е на снимките и го објави видеото, очигледно сакајќи од љубомора да и се одмазди на пејачката. Сања не сакаше да коментира за ова со денови, но нејзината пејачка кариера беше запечатена.

Сања три години подоцна,во 2010 година се појави и во реалното шоу „Фарма“, но тоа беше последниот нејзин јавен настап.

Повеќе на Вистина.мк

Коментирај