На 47 години покажа топ тело: Северина на одмор во Турција

0
720

Хрватската музичка ѕвезда северина овие денови одмора во турското одморалиште Бодрум.

Доказ дека си поминува одлично за нејзините фанови „приложи“ со фотка на Инстаграм профилот, на која позира во костим за капење, истакнувајќи ја нејзината одлично одржана линија.


View this post on Instagram

Summer time🐠💦 #volimstosevolimo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Реакциите и коментарите од нејзините обожаватели и следбеници на овој кадар беа поделени. Додека едни имаа само пофални зборови за нејзиниот изглед, други се сомневаа дека пејачката малку „си играла“ со Фотошоп.

После огромниот успех на нејзиниот нов албум „Halo“ и бројните настапи, Северина реши да си даде малку оддишка од работата и да помине малку повеќе време со својот син Александар.

Извор: taratur.mk

Коментирај