-1 C
Скопје
понеделник, декември 17, 2018
Вести Младо момче исчезна во Скопје: Семејството моли за помош! (ФОТО)

Младо момче исчезна во Скопје: Семејството моли за помош! (ФОТО)

0
1765

Од ноќеска после 1 часот на ул. „Водњанска“ е исчезнат 23- годишниот Кристијан.

Облечен е во бели шорцеви, црвена маица и црни патики. Случајот е пријавен во полиција.

Неговите најблиски молат ако има да се сподели било каква конкретна информација, да го контактирате татко му на тел. 070/ 344-672

Според информациите, последен пат е виден околу 13 часот во Кисела вода кај О.У.Круме  Кепески.

Фотографија на Наташа Димитриј Змејковска.

Фотографија на Наташа Димитриј Змејковска.

Коментирај