Мицковски: Ова сра*е еднаш ќе пукне, колку и да ви успева секој ужас да го нормализирате!

0
261

Анѓушев конфликт на интереси. Ременски дома си чувала доверливи документи, а веќе вмешана во Рекет.Бучковски како и Груевски му застаре делото.Еден режим му го држеше у фиока, демократурата го ослободи.Ама ве фалеше на телевизија.Имате среќа ако мрчиме за цреши, на сиов криминал и дилови.Ама брзо ќе ви се искриви лицето од таа ароганција, евентуално ова срање еднаш ќе пукне, колку и да ви успева секој ужас да го нормализирате.
Ќе ви заврши ова…- напиша Ивор Мицковски на Фејсбук!

inbound4323333497761013204

Коментирај