Мицкоски ќе им се обрати на граѓаните во 19:30 часот

0
451

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, во 19:30 часот ќе им се обрати на македонските граѓани.

КУРИР на својата Фејсбук група, неговото обраќање ќе го пренесува во живо.

Коментирај