Мила Кунис заведува во црвено (ФОТО)

0
519

Мила Кунис изгледаше одлично на премиерата на нејзиниот нов филм „The Spy Who Dumped Me“ во Лос Анџелес.

Во сексапилниот црвен фустан, 34-годишната актерка не можеше, а да не го привлече вниманието на сите.

Коментирај