Мажите низ целиот свет му завидуваат: Сопругата на Синиша Михајловиќ облече бикини и ги покажа џиновските гради (ФОТО)

0
1350

Сопругата на Синиша Михајловиќ во петтата деценија од својот живот изгледа повеќе од фантастично, а на овие фотографии и завидуваат многу млади девојки.

Но освен девојките, на Михајловиќ му завидуваат и многу мажи на светот бидејќи ја има една од најсексапилната сопруга која му родила пет деца.

Најновите фотографии на јахта направија вистински бум на социјалните мрежи додека убавата Аријана уживала во убавините на морето и плажата, погледнете.

Коментирај