Манасков стана бербер: Стоилов со нова фризура ќе ја нападне Шпанија! (ВИДЕО)

0
972

Во македонскиот табор владее одлична атмосфера воочи мечот со Шпанија вечерва во Мец.

По ремито на Словенија и Тунис вчера попладне, нема повеќе притисок и поопуштено ќе ги дочекаме следните два натпревари со Шпанија и Исланд.

Стојанче Стоилов ќе се појави со нова фризура на следните натпревари, откако вчера го посети „берберот“ Дејан Манасков во хотелската соба на „Голден Тулип“ и репрезентативното крило му „скрои“ нова фризура.

Каков бербер е Дејан Манасков ќе видиме вечерва кога кружниот напаѓач ќе се појави на теренот со новата фризура.

Видеото до кое стигна Гол.мк е во продолжение.

Коментирај