Македонците подзинаа од храбриот потег: Вака Милица Тодоровиќ се сонча покрај базен во Охрид (ФОТО)

0
782

Познатата пејачка Милица Тодоровиќ овие денови е во Охрид каде ја забавува македонската публика.

Но, покрај работното лето, таа има време и за одмор и релаксација, па токму од Охрид ги почести фановите со жешка фотографија.

Фотографијата на Инстаграм веднаш наиде на позитивна критика и собра илјадници лајкови за неколку часа, погледнете.

😚👋💦👙🌞 #ohrid #vacation #milicatodorovic #sunnyday

A post shared by Milica Todorovic (@milicatodorovicofficial) on

Извор: kurir.mk

Коментирај