Македонската манекенка се соблече и легна на пари (ФОТО)

0
816

Македонската манекенка Емилија Розман за потребите на снимањето на видео спот за песна на групата „ДНК“ се соблече скроз гола.

Таа објави фотографија од снимањето на спотот, на која се гледа дека е целосно гола, а интимните делови ѝ се прекриени со пари.

Фотографијата веднаш собра стотици лајкови.

Коментирај