Куќата на Барби

0
519

На фановите на Барби и обожавателите на розово сигурно ќе им се допадне да отседнат во оваа куќа. Таа се наоѓа во Есекс, Велика Британија.
Easton House Studio е розова однадвор и одвнатре. Многу од собите се украсени со светкави украси, еднорози, цвеќиња, ламби и срца.
Во куќата можат да гостуваат до 30 луѓе, но ако сакате да преноќевате во неа, ќе треба да платите 2200 фунти.1

2

3

4

Коментирај