Конечно вистината за разводот на Северина и Игор исплива на виделина: Пејачката се огласи во една реченица (ВИДЕО)

0
838

Иако на големо се шпекулираше дека пејачката Северина и нејзиниот сопруг Игор се разведуваат таа само со една реченица објасни во каква состојба е нејзиниот брак.

Како што веќе знаат фановите таа неодамна објави нова песна, а по тој повод им се обрати на сите, па и на нејзиниот сопруг.

-Ви благодарам за убавите зборови. Многу ми е драго што ви се допадна мојата песна. Му благодарам на сопругот кој ја слушаше и дење и ноќе музиката и еден ден ми рече: Ај за моја љубов прати и ја музиката на Марина Туцаковиќ. И требаше една ноќ и веќе утрото ми го испрати текстот. Макице моја те сакам, напиша пејачката на својот Инстаграм профил.

Со оваа порака пејачката само уште еднаш докажа дека Игор и е нејзината најголема поддршка.

Извор:kurir.mk

Коментирај