Со коментар се огласи и Владимир Милчин: Понижувачко

0
1298

Некогашниот прв човек на соросовата фондација во земјава, Владимир Милчин, отворен поддржувач на политиките на Зоран Заев и СДСМ излезе со вој коментар за договорот со Грција.

-Понижувачко, напиша Милчин.

loading...

Коментирај