Кога таа ќе заигра и водата се бранува: Секси танцoт на Сузана Гавазова (ВИДЕО)

0
1171

Македонската фолкерка Сузана Гавазова ужива во својот одмор на Јадранот. Будва, Свети Стефан, море, сонце, плажа, но и добра забава.

Погледи кон море, тесен струк, нозе за кои може само да се сонува и совршена задница- видеото зборува многу повеќе. А, кога таа ќе заигра и водата се бранува…

#beach #mohito #fan #partytime

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Извор: kurir.mk

Коментирај