Кили го покажа трудничкиот стомак на неговата ќерка која ужива во бикини на Еквадор (ФОТО)

0
1035

Кирил Поп Христов – Кили наскоро за првпат ќе стане дедо. Неговата 25-годишна ќерка Јоана, го очекува своето прво дете.

Гордиот дедо сподели фотографија на „Фејсбук“.

Јоана Деан Поп Христова (25), ќерката на Гордана Деан Поп Христова и македонскиот актер Кирил Поп Христов неодамна се омажи во Еквадор, каде што семејството живее веќе неколку години.

Коментирај