Ќерката на Цеца во никогаш попровокативно издание: Анастасија објави фотографија без градник на Инстаграм (ФОТО)

0
757

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ на Инстаграм објави фотографија која привлече големо внимание.

Ќерката на Цеца на себе имаше сива маица по прерамки, а под неа немаше градник, па можат да забележат нејзините брадавици. Многумина коментираат дека ова е најпровокативно издание на Анастасија досега.

https://www.instagram.com/p/Bn4Jf-qHPPd/?utm_source=ig_embed

 

Коментирај