Ќерката на Цеца ги излуди мажите на Миконос- сподели фотографија во танга, а по совршено обликуваниот задник ќе ви испаднат очите (ФОТО)

0
407

Популарната млада пејачка Анастасија Ражнатовиќ овие денови е на одмор на Миконос од каде ги почести фановите со провокативна фотографија.

Имено ќерката на Цеца позираше во бикини покрај морето, но во прв план беше нејзиниот задник во танга и витката фигура како и совршено обликувано тело.

Таа со овој потег ги воодушеви фановите, особено машкиот дел од нејзините следбеници на Инстаграм, погледнете.

Коментирај