Ќерката на Раде Шербеџија направи хаос на интернет поради една фотографија- сега истото го направи и наследничката на оваа пејачка

0
219

Ќерката на познатиот актер Раде Шербеџија во една прилика покажа дека не ги отстранува влакната од своето тело, а истото овој пат го направи и ќерката на Мадона.

Лурдес Леон се појави на доделување на наградите на еден моден магазин во Њујорк, а папараците останаа во шок откако ја забележаа Леон во бел фустан без ракави.

Она што на сите им остави впечаток беа нејзините пазуви кои не беа депилирани и се познаваа влакна.

Инаку ќерката на Мадона не е единствената која го следи овој светски тренд на не отстранување на влакната од своето тело.

Коментирај