Ќерката на Лајонел Ричи во центарот на вниманието на папараците во Портофино

0
378

Познатата американска манекенка и ќерка на славниот музичар Лајонел Ричи, Софија Ричи, успеа да биде во центарот на вниманието на папараците иако се најде во ист град со кланот Кардашијан/Џенер – италијанското романтично место Портофино, каде Кајли Џенер славеше роденден, и го украде вниманието на јавноста – нешто што ретко кој му успева кога ќе се најде на исто место со славните „Кардашијанки“.

 

Софија Ричи, во друштво на нејзиниот партнер Скот Дизик, се рашета низ градот се облечена во бел комбинезон со длабоко деколте. Но, ветрот ги растури лепенките, така што деколтето целосно се отвори и покажа премногу за минувачите во Портофино.

 

36- годишниот Дизик ја предупреди 20-годишната манекенка за „проблемот” дури откако стигнаа на јахтата, каде се одржувашње забавата на која се упатија тие.

Софија и Скот се во врска речиси две години. Скот пред тоа беше во врска со сестрата на КајлиКортни Кардашијан, со која има три деца.

Извор: taratur.mk

Коментирај