Kaтица ја масираат на плажа во Калитеа(фото)

0
402

Нова фотографија од одморот на Катица Јанева денеска сподели портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Димче Арсовски.

Откако излезе снимката за „Рекет”, почитуваната Катица Јанева која е на ‘ваканција’ во Калитеа ја фати глава и си плати масажа која според неименуваниот извор чинела 10 евра.
Тек почеток е Катицеее, многу повеќе ќе те боли глава, порача Арсовски.

Извор:република.мк

Коментирај